about-banner

Gerçek sen ile kucaklaşmaya

İlk adım.. Daha önce hiç ‘gerçek sen’ ile tanıştın mı?

Tanışmaya karar verdiysen, seni heyecan verici bir oyun oynamaya davet ediyorum.

Dünyanın en eski oyunu olan saklambacı, dünyanın tanıyıp tanıyacağı en ‘yeni sen’i bulmak için oynama heyecanını yaşamaya çağırıyorum seni. ‘Günümüz insanı’ olmak için gösterdiğin çabanın daha azını ‘gerçek sen’ olmak için ortaya koyman yeterli olacak.

İçindeki sağlıklı çocuğu birlikte ortaya çıkaracak ve birlikte büyüteceğiz. Ailemizle 16 yaşımıza kadar yaşadığımız ilişkininin hayatımızda neleri belirlediğinin farkına birlikte varırken, bugün yaşadığımız birçok fiziksel rahatsızlığın temelinin çocukluğumuza dayandığını göreceğiz.

Bu kez bir yetişkin olarak, farkındalıkla, şimdiye dek içinden yürüdüğümüz tünelin sonundaki aydınlığa çıkmanı kutlayacağız.

Nefesle dönüşümün coşkusunu yaşamaya

Kutlama zamanı!

Artık ‘yeni sen’, ona yaklaştığın her adımla tüm varlığında, sonsuz devinimin enerjisiyle geliyor.

Bedenin kendi doğal ritmiyle hareket etmeye başlarken, sen yolculuğundan müthiş bir haz alacak, kendin olmaktan daha iyisinin olmadığını göreceksin.

Mucizeyi dışarıda aramak yerine, aradığın şeyin tam da kendinde olduğunu görmek, hayatının en keyifli keşfi olacak!

Nefesin olağanüstü enerjisini keşfetmeye

Yola Çıkıyoruz..

Kendini ne kadar özgür hissediyorsun? ‘Şu kadar’ dersen, yeterli değil. Doğru cevap ‘sınırsız’ olmalı.

Kendin olma özgürlüğünü farketmen için bedeninin içinde saklı kalmış tüm duyguları ortaya çıkaracağız. Bu büyük bir deneyim; ancak bunu deneyimleyen bedenin öyle rahatlayacak ki, sürekli sorduğu sorularla rahatsızlık veren zihninin artık durup sakinleşmesini sağlayacak.